شرکت نرم افزاری ایده آل کیفیت آپادانا

Software Company Ideal Keyfyat Apadana

سال تاسیس: 1390- شماره ثبت: 45024         Since: 2011 - N.:45024   


محصولات نرم افزاری تحت وب، تحت ویندوز، اپلیکیشن، طراحی سایت


Web & windows based software products, application and website design

پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره رایگان

98-935-677-5307+


One year free support
+98-935-677-5307

برنامه نرم افزاری حسابداری


نرم افزار حسابداری آپادانا


امروزه به دلیل وسعت کارهای سازمانی و شرکت ها، امور حسابداری و بررسی فاکتورهای خرید و فروش کار بسیار زمان بری می باشد و نیاز به دقت بالایی دارد. با انتخاب برنامه های نرم افزاری دقیق و با کیفیت حسابداری امور حسابداری با سرعت و دقت ویژه قابل انجام می باشد.

نرم افزار حسابداری آپادانا تولید شده در بخش فنی شرکت نرم افزاری ایده آل کیفیت آپادانا، در دو نسخه تحت وب (آنلاین) و تحت ویندوز به صورت تک کاربره و تحت شبکه موجود می باشد. برنامه حسابداری آپادانا در عین وفاداری به اصول حسابداری از رابط کاربری ساده و کاربرپسند استفاده نموده تا کاربر بدون نیاز به دانش تخصصی حسابداری به راحتی بتواند کلیه امور مالی کسب و کار خود را انجام دهد.

نرم افزار حسابداری آپادانا، ویژه شرکت ها و سازمان ها می باشد. آیتم های تعریف شده در برنامه در زیر آمده است.

پیش از خرید نرم افزار، با دموی رایگان هر چه بیشتر با نرم افزار آشنا شوید.


حسابداری چیست؟

حسابداری مدرن برای اولین بار با تعریف واژه تراز و تعادل در حساب‌ها، توسط پاچیولی در سال 1494 مطرح شد. کتاب پاچیولی، اولین منبع حسابداری مدرن تا به امروز است.

حسابداری به طور کلی، سیستمی می باشد که در آن فرایند‌های جمع‌آوری اطلاعات، طبقه‌بندی داده‌ها، ثبت و تهیه گزارشات مربوط به‌ آن‌ها انجام و مدیران و تصمیم‌گیرندگان نهایی از این داده‌ها استفاده می کنند.

حسابداری یکی از رشته‌های پرطرفدار به‌حساب می‌آید که سالانه تعداد زیادی از دانشجویان در این رشته فارغ التحصیل می‌شوند. رسیدگی به امور مالی و حسابداری را باید به کسانی سپرد که در رشته حسابداری، با تجربه و مطلع باشند. امروزه به دلیل اهمیت حسابداری و امور مالی شرکت ها و سازمان های مختلف، معمولاً از فارغ التحصیلان رشته حسابداری در این امور استفاده می‌شود تا علاوه بر انجام دادن دقیق امور، کارها با سرعت و دقت بالاتری انجام شود. حسابداری، یک شاخه مهم از شرکت و سازمان های مختلف محسوب می‌شود و باید کسانی در این کار فعال باشند که علاوه بر هوش و دقت بالا، تخصص های لازم را در این کار کسب کرده باشند. جمع‌آوری، ثبت، طبقه‌بندی، خلاصه کردن صحیح اطلاعات در حسابداری بسیار مهم و حیاتی است. حسابدار با طبقه بندی و تنظیم اطلاعات مالی موجب می‌شود که مدیران و ناظران مالیاتی بتوانند به این اطلاعات رجوع کنند و از آن‌ها استفاده کنند.حسابدار کیست؟

حسابدار به شخصی می‌گویند که عملیات مالی را انجام می‌دهد. هر صاحب موفق کسب‌وکاری در واقع ابتدا، حسابدار خوبی بوده است. در ایران قدیم به حسابدار "میرزا" می‌گفتند، بعدها به آن دفتردار و در نسل‌های بعدی حسابدار نامیده شد. ابزار و وسایل حسابداری امروزه از چرتکه به نرم‌افزارهای مالی تغییر یافته است. امروزه به هر فارغ‌التحصیل حسابداری، حسابدار می‌گویند. یک حسابدار موفق همانند هر فرد متخصص دیگری در کنار دانش حسابداری به تجربه کاری نیز نیازمند می باشد.
نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری قلب گزارشگری سازمان در حوزه مالی و ابزار اصلی تصمیم گیری در حوزه مدیران و هیات مدیره است. براساس گزارشهای مالی ، خط مشی و مسیر حرکت سازمان مشخص شده و یا اصلاح می گردد. براساس اطلاعات و شاخصهای ارائه شده توسط نرم افزارهای حسابداری ، ارزش ریالی دارایی ها ، بهای تمام شده محصولات ، میزان بدهی های کوتاه و بلند مدت شرکت نمایان و مشخص شده و سود یا زیان دهی شرکت به صورت شفاف و براساس آمار و اطلاعات مشخص می گردد. گزارشهای حسابداری که بر اساس استانداردها و روش های مدون بین المللی برای کنترل و ارزش گذاری شرکتها استفاده می گردد بوجود آمده اند. این گزارشها مورد وثوق و تایید مدیران و حسابداران و مدیران مالی در سراسر دنیا می باشد.

شمار نرم افزار های مالی حسابداری و حسابرسی با پیشرفت استاندارد های مالی، در حال افزایش می باشد و نیاز مدیران ارشد مالی به سامانه های کارا جهت رصد دقیق و مستمر فعالیت های مالی شرکت و سازمان خود در حال افزایش می باشد. نرم افزار حسابداری می بایست نیازهای سازمان را برآورده نماید و بهتر است شرکت ها و سازمان ها بر اساس نیاز سنجی به طراحی نرم افزار اختصاصی برای سازمان و شرکت خود بپردازند. انتخاب نادرست نرم افزار حسابداری علاوه بر تحمیل هزینه های اضافی به سازمان منجر به اختلال در فعالیت مالی سازمان / شرکت نیز می شود.نرم افزار حسابداری دریافت کننده سند از کلیه زیرسیستم های دیگر مانند نرم افزار خزانه داری ، خرید و فروش کالا ، انبار و حسابداری انبار ، اموال و دارایی های ثابت ، حقوق و دستمزد می باشد و می تواند از طریق وب سرویس از نرم افزارهای ثبت درآمد آنلاین مانند سیستمهای فروش آنلاین ، سند درآمد و سند دریافت وجه را دریافت نماید. نرم افزار حسابداری به عنوان حلقه ارتباطی و نقطه پایانی کلیه عملیات مالی در سازمان و کنترل کننده صحت و دقت عملکرد واحدهای دیگر عمل می کند.

نرم افزار حسابداری برای رصد مستمر، دقیق و مداوم و بررسی اثربخش معاملات مالی درون یک سازمان بوده و معمولا پنج هدف را دنبال می کند که عبارتند از: دفتر کل، حساب های دریافتی، حساب های قابل پرداخت (بستانکار)، حقوق و دستمزد و گزارش گیری جامع مبتنی بر نیاز های سازمان/شرکت. در طراحی و تولید نرم افزار های حسابداری (ACCOUNTING SOFTWARE) به منظور مدیریت اثر بخش امور مالی (FINANCIAL MANGEMNET)، این پنج هدف که ماژول (MODULE) نامیده می شود، دنبال می شود.

با پیشرفت تکنولوژی و امکان اتصال به اینترنت برای همگان ، شرکت های نرم افزاری ، اقدام به ایجاد نرم افزار های حسابداری تحت وب (software as a service) نیز نموده اند که اصلاحا در بستر ابری قرار دارند. در واقع این روش به تازگی رایج شده است و طرفداران بسیاری را نیز با خود همراه کرده است. هزینه مربوط به استفاده از این سرویس ها از طریق اشتراک ماهانه از مشترک اخذ می گردد. برخی از این خدمات به صورت همزمان ارائه خدمات را در محیط ویندوز، وب سایت و موبایل فراهم کرده اند. استفاده از این تکنولوژی بهترین و ارزان ترین راهکار برای مدیریت کسب کار در هر نقطه از جهان است. به دلیل پشتیبانی آنلاین در این نوع نرم افزار ها نیاز به حضور کارشناس در محل نمی باشد و هزینه پشتیبانی بسیار کاهش می یابد. همچنین این شرکت ها سرعت و امنیت نرم افزار را تضمین می کنند.
آنچه که باید در موقع خرید نرم افزار حسابداری در نظر بگیرید

در زمان انتخاب نرم افزار مالی در نظر داشته باشید که در حال سرمایه گذاری برای یکی از مهمترین ابزارهای جمع آوری اطلاعات و گزارش سازی در راستای تصمیم سازی صحیح در شرکت هستید. بنابراین انتخابی را انجام دهید که بتوانید بر روی آن سالها تکیه کنید و با رشد شرکت متبوع به سادگی مجبور به کنارگذاشتن آن و خرید نرم افزاری بهتر نشوید. نرم افزار مناسب می تواند ایده هایی کاربردی، براساس تجربه استفاده در انواع شرکتها در اختیار شما قرار دهد.

یکی از مهمترین و چالش برانگیزترین جنبه های راه اندازی هر کسب و کار، ثبت اطلاعات مالی، هزینه های ورودی و خروجی و محاسبه سود در هر زمان است. اگر صاحب یک بیزنس استارت آپی هستید، احتمالا مدیریت همه امور اداری و مالی کمی برایتان راحت تر باشد. اما در مورد شرکتهای بزرگتر، حجم بالای صورتحساب ها و داد و ستد در هر دوره می تواند ثبت وقایع مالی تجارت را دشوار کند. به همین دلیل انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری از ابتدا، یکی از ملزومات مدیریتی برای سازمان ها و شرکت هاست. و این بدان معنی است که باید از نرم افزارهای حسابداری کارآمد و مناسب برای کسب و کار بهره گرفت.

- نیاز سازمانی خود را جهت خرید نرم افزار حسابداری مشخص کنید.

- قبل از خرید، از مشاوران بخش فروش شرکت ارائه دهنده نرم افزار، مشاوره دریافت کنید.

- قابلیت سفارشی سازی نرم افزار در سازمان/شرکت شما اهمیت زیادی دارد و باید با نیاز های شما هم سو شود.

- قابلیت اتصال به سایر نرم افزار های در حال استفاده شما را داشته باشد.

- قابل استفاده بودن چند کاربره آن فعال باشد تا با تعیین سطح دسترسی، کاربران بتوانند به طور همزمان با آن کار و اطلاعات را وارد و گزارش گیری کنند.

اصول اولیه حسابداری چیست، انواع حسابداری، تعریف حسابداری، حسابداری چیست، حسابداری، کالا و انبار، خزانه، بازرگانی، تولید، نرم افزار بازرگانی خارجی، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM، نرم افزار اطلاع رسانی، پخش مویرگی، نرم افزار حقوق و دستمزد، افزونه ووکامرس pdf، بهترین تعریف حسابداری، آموزش حسابداری، رشته حسابداری، حسابداری در ایران نرم افزار حسابداری رایگان، انواع نرم افزار حسابداری، دانلود نرم افزار حسابداری رایگان بدون قفل، دانلود نرم افزار حسابداری، بهترین نرم افزار حسابداری، نرم افزار حسابداری شرکتی، نرم افزار حسابداری شخصی، حسابرسی، حسابرسی داخلی، کنترل داخلی، حسابداری بازرگانی، حسابداری منابع انسانی لیست قیمت نرم افزار حسابداری، نرم افزار حسابداری بازرگانی، نرم افزار حسابداری پیمانکاری، نرم افزار حسابداری تولیدی، نرم افزار حسابداری خدماتی، دمو نرم افزار،