شرکت نرم افزاری ایده آل کیفیت آپادانا

Software Company Ideal Keyfyat Apadana

سال تاسیس: 1390- شماره ثبت: 45024         Since: 2011 - N.:45024   


محصولات نرم افزاری تحت وب، تحت ویندوز، اپلیکیشن، طراحی سایت


Web & windows based software products, application and website design

پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره رایگان

98-935-677-5307+


One year free support
+98-935-677-5307

بازاریابی الکترونیک


دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ، به بازاریابی و معرفی محصولات/خدمات یک کسب­ و کار، شرکت/سازمان از طریق ابزارهای الکترونیکی گفته می­‌شود.

در حالی که بازاریابی سنتی ممکن است از طریق بروشور، کارت ویزیت، ارتباطات تلفنی یا بازاریاب حضوری و... همچنان وجود داشته باشد، دیجیتال مارکتینگ می تواند به صورت آنلاین کار کند. بدین معنی که فرصت های بیشتری برای برندهای مختلف جهت دسترسی به مشتریان وجود دارد که شامل ایمیل، پیامک، شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجو و ...می‌شود.

بازاریابی اینترنتی که زیر مجموعه ای از دیجیتال مارکتینگ است به بازاریابی با استفاده از کانال ها یا رسانه هایی گفته می شود که به صورت همیشگی به اینترنت متصل هستند. در کل می توان گفت دیجیتال مارکتینگ شامل تمام رسانه های دیجیتال می شود اما بازاریابی اینترنتی بر روی بازاریابی در بستر اینترنت فعالیت دارد. به همین دلیل می توان گفت که بازاریابی اینترنتی از روش های بازاریابی است که به عنوان زیر شاخه دیجیتال مارکتینگ قرار می گیرد.

اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد. اما با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد.
مزایای دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال به شما کمک می‌کند با استفاده از روش‌های سنتی مخاطبان بیشتری نسبت به آنچه می‌توانستید داشته باشید به دست آورید و افرادی را که به احتمال زیاد محصول یا خدمات شما را خریداری می‌کنند، هدف قرار دهید. علاوه بر این، اغلب مقرون به صرفه‌تر از تبلیغات سنتی است و به شما این امکان را می‌دهد موفقیت را به صورت روزانه اندازه گیری کنید و بر روی اهداف خاصی تمرکز کنید.

- دسترسی سریع و آسان به مخاطب هدف

- در اختیار قراردادن ابزارهای سنجش و اندازه گیری

- قیمت مناسب

- پیشی گرفتن از رقبای بزرگ تر

- امکانات متنوع تبلیغاتی

- قابلیت بهبود سیستم در سریع ترین زمان ممکن

نحوه انجام بازاریابی دیجیتال

- اهداف خود را مشخص کنید

- مخاطبان هدف خود را مشخص کنید

- برای هر کانال دیجیتالی خود بودجه تعیین کنید

- تعادل مناسبی بین استراتژی‌های دیجیتال پولی و رایگان برقرار کنید

- منابع دیجیتالی خود را برای موبایل بهینه کنید

- تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهید

- پس از تجزیه و تحلیل استراتژی‌های موفق را تکرار کنیدمنابع مفید برای دیجیتال مارکتر شدن

- Neil Patel

- Social Media Today

- HubSpot

- HubSpot Academy

- Search Engine Journal

معنی دیجیتال مارکتینگ، انواع دیجیتال مارکتینگ، اجزای دیجیتال مارکتینگ، شرکت دیجیتال مارکتینگ، سایت دیجیتال مارکتینگ، دیجیتال مارکتینگ چیست و چه کاربردی دارد، دیجیتال مارکتینگ آموزش، همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ